Zarzadzanie przedsiebiorstwem miedzynarodowym

Program comarch xl stanowi toż zwiększony system klasy ERP działający i upraszczający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wszczepiane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do poważnych firm posiadających wiele oddziałów na całkowitym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej jakości są dostępne w przyszłych dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i kierowanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi ofertami i zajmuje budowę modułową. Oddaję to absolutne możliwości budowania rozwiązania przystosowanego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w zakresy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest pasowany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest istotną analizą wszystkich procesów a i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście kupi na uzyskanie wielkiej wydajności w towarzystwie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również system w rodzaju SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie trzyma potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Tworzenie nowych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest używany w ponad 5000 biur w wszystkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane